Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh Morra 4 díl

13. 6. 2009

Příběh Morra

Díl:4 Irokézova pomoc

Autor:Filip Petráš

Postavy:Morro,Mup,Cavalorn-Lovec, ,Lee-šéf žoldáků,Milten-Mág ohně,Lester-(bývalý alchymista)novic v Bažinatém táboře.

 

Naši hrdinové v pondělí se dohodli že půjdou za Miltenem a před klášterem je zastavil mág a řekl ,,Ahoj vy jste určitě Miltenovi kámoši . Já jsem Irokéz tak pojďte zamnou milten mi tu pro vás nechal pár věcí

tak naši mup a cavalorn počkali venku a šel tam jen Morro . Irokéz dal Morrovi mapu a zářící drahokam .Morro se zeptal Irokéze co je ten drahokam , ale on řekl že neví a pozdravil Morru a šel pracovat. Mup říkal že to bude sranda ale Cavalornovi se něco nezdálo.Cavalorn řekl ,,Hele tak Mupe když si myslíš tak tam jdem” a šli.Jak přišli k místu které bylo na mapě označeno značkou X tak tam najednou stali 4 Temní Templáři naši hrdinové tasili meče a potichu říkali ,, Hej hoši je nedáme jsou moc silní 1)to jsou nejsilnější templáři a za 2)jsou v přesile .

Když v tom tam skočil z hory Irokéz a nad rukou mu poletovala ohnivá koule .

Irokéz je hodil po Templáři a on se rozpadnul . Vtom se za Irokézem objevil Hlavní templář skupiny a probodl ho . A naši hrdinové zjistili že se ten hlavní templář muže do hlíny propadnou a objevit se kde chce pokud tam je hlína .Vtom Cavalorn vytáhl luk a vystřelil 6 šípů naráz a tím zabil jednoho Templáře a Cavalorn řekl to máš za Irokéze .Protože už byly v přesile ten hlavní se probořil do země a zmizel a místo něho se ze země vyskočili 4 normální templáři .Když najedenou morro chtěl zaútočit všiml si že jeden z nich na ruce něco napsaného .Morro si řekl že to si tak asi dělají v podzemí ,ale spletl se.Protože když vyběhl ze svého místa kde stál uběhl asi 10 m (Templáři stáli 20 metrů) nějaké silové pole ne nemohlo pustit dál.

Vtom se znenadání objevil za mupem (který stál nejvíc v zadu ) Milten a v ruce měl ohnivý svitek .

Řekl “Morro Ustup !” A z nebe spadly na všechny templáře ohnivé velké kapky.

Pak bylo vše zažehnáno templáři se rozpadli a všichni šli na pohřeb ubohého Irokéze.